Sve Za Kuću
Trixie Jakna za psa Begard 50cm 67895
Klikni za uvećanje
Trixie - Nemačka

Trixie Jakna za psa Begard 50cm 67895

2,235 RSD
Nije dostupno
Količina:

📋Karakteristike

Trixie Jakna za psa Begard Dužina leđa: 50 cm Obim stomaka: 54-76 cm Boja: siva Materijal: poliester Meka postava i punjenje Pričvršćivanje oko trupa Reflektujući obrub olakšava uočavanje u mraku Pranje: na 30 stepeni, prema uputstvu

📖Opis proizvoda

Mekana jakna za psa učiniće prijatnom šetnju po hladnom vremenu. Postavljena je, lako se pričvršćuje oko trupa. Ima reflektujući obrub. Namenjena je psima čija je dužina leđa 50cm.

🚚Dostava

Vreme slanja

3 - 5 radnih dana

Težina paketa

0.45 kg

Status dostave

📦 Dostava se naplaćuje prema cenovniku

Cenovnik dostave

Težina (kg)Cena (RSD)
do 0.5 kg430 RSD
do 2 kg430 RSD
do 5 kg490 RSD
do 10 kg670 RSD
do 20 kg910 RSD
do 30 kg1,070 RSD
do 50 kg1,300 RSD

Za pakete preko 50kg dostava se obračunava: cena za 50kg + cena za ostatak prema cenovniku

Brza dostava

Dostavu vrši kurirska služba

Ocene kupaca

0.0

0 recenzija

5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Recenzije korisnika (0)

Još nema recenzija za ovaj proizvod.

Budite prvi koji će ostaviti recenziju!

📄Deklaracija

Naziv proizvoda:Trixie Jakna za psa Begard 50cm 67895
Proizvođač:Trixie - Nemačka
Šifra:78767
Težina:0.45 kg
EAN:N/A
Zemlja porekla:N/A
Uvoznik:Navedeno na pakovanju proizvoda

⚖️Reklamacije i uslovi

Preporučujemo da od dana prijema paketa pa najmanje do isteka roka od 14 dana sačuvate kompletan proizvod sa računom, dokumentacijom, kutijom.

U slučaju da niste zadovoljni kupljenim proizvodom jer ne odgovara karakteristikama i opisu proizvoda sa ove stranice, smatrate da je proizvod neispravan ili da proizvod nije ispunio vaša očekivanja, imate pravo na odustanak od ugovora na daljinu u roku od 14 dana od dana prijema paketa, opravka, zamena ili povraćaj novca u roku od 6 meseci i opravka ili zamena u roku 2 godine. Ukoliko u karakteristikama nije drugačije navedeno saobraznost važi 2 godine.

Detaljno o opštim uslovima kupovine: Prava i obaveze potrošača, reklamacije →

Možda će vas zanimati