Sve Za Kuću

Nowy Styl - Brendovi | Sve Za Kuću

Kategorije Nowy Styl

Proizvodi brenda Nowy Styl

← Nazad na sve brendove

Nowy Styl

72 proizvoda

Kategorije

Konferencijska stolica Nowy Styl Iso plava

Konferencijska stolica Nowy Styl Iso plava

(14)

Iso je najprodavaniji model konferencijske stolice namenjen za konferencijske sale, prezentacije i sve vrste auditorijuma. Lako se prenosi, slaže...

4,999 RSD
Dečija radna stolica Ministyle White Alfabet

Dečija radna stolica Ministyle White Alfabet

(13)

Funkcionalna radna stolica namenjena deci. Stolica je podesiva po visini i okreće se za 360 stepeni. Vrlo lagana za rukovanje i pogodna za decu...

11,499 RSD
Kancelarijska radna stolica Nowy Styl Manager SP-A

Kancelarijska radna stolica Nowy Styl Manager SP-A

(14)

Manager je kancelarijska stolica koja je presvučena prirodnom kožom. Smeštena je na stabilnu, široku, metalnu bazu na koju se nadovezuje gasni...

25,390 RSD
Dečija radna stolica Antara Black Delfin

Dečija radna stolica Antara Black Delfin

(15)

Funkcionalna radna stolica namenjena deci. Stolica je podesiva po visini i pogodna je za decu različitog uzrasta.

12,699 RSD
Dečija radna stolica Ministyle White Fairy

Dečija radna stolica Ministyle White Fairy

(10)

Funkcionalna radna stolica namenjena deci. Stolica je podesiva po visini i okreće se za 360 stepeni. Vrlo lagana za rukovanje i pogodna za decu...

11,499 RSD
Konferencijska stolica Nowy Styl Manager SP-A

Konferencijska stolica Nowy Styl Manager SP-A

(13)

Konferencijska stolica Nowy Styl Manager je presvučena prirodnom kožom na delovima na kojima se sedi. Leđni deo stolice je presvučen eko kožom....

26,990 RSD
Radna stolica Nowy Styl Diplomat C38

Radna stolica Nowy Styl Diplomat C38

(14)

Diplomat stolica je radna stolica dizajnirana za svakodnevnu upotrebu. Tapacir je platneni i vrlo prijatan za sedenje, posebno u letnjem periodu....

14,390 RSD
Dečija radna stolica Ministyle White Cherry

Dečija radna stolica Ministyle White Cherry

(14)

Funkcionalna radna stolica namenjena deci. Stolica je podesiva po visini i okreće se za 360 stepeni. Vrlo lagana za rukovanje i pogodna za decu...

11,499 RSD
Radna Stolica MIRAGE STEEL Nowy Styl

Radna Stolica MIRAGE STEEL Nowy Styl

(15)

Mirage je fotelja s višenamjenskim mehanizmom koji osigurava visoku udobnost tokom dugotrajnog sedenja na poslu ili radnoj sobi. Zahvaljujući fiksnim...

35,999 RSD
Nowy Styl radna stolica Prestige C11

Nowy Styl radna stolica Prestige C11

(13)

Funkcionalna radna stolica namenjena svakodnevnoj upotrebi. Radna stolica je podesiva po visini i okreće se za 360 stepeni.

8,590 RSD
Dečija radna stolica Fly White Cat

Dečija radna stolica Fly White Cat

(14)

Funkcionalna radna stolica namenjena deci. Stolica je podesiva po visini i pogodna je za decu različitog uzrasta.

15,899 RSD
Dečija radna stolica Antara Black Pas

Dečija radna stolica Antara Black Pas

(11)

Funkcionalna radna stolica namenjena deci. Stolica je podesiva po visini i pogodna je za decu različitog uzrasta.

12,699 RSD
Dečija radna stolica Antara Košarka

Dečija radna stolica Antara Košarka

(11)

Funkcionalna radna stolica namenjena deci. Stolica je podesiva po visini i pogodna je za decu različitog uzrasta.

12,699 RSD
Montažni sto za konferencijske stolice Nowy Styl Iso

Montažni sto za konferencijske stolice Nowy Styl Iso

(14)

Pisaći sto koji se montira na Nowy Styl Iso konferencijske stolice. Lako se postavlja. Vrlo je izdržljiv i kvalitetan.

3,199 RSD
Dečija radna stolica Smart White Ježevi

Dečija radna stolica Smart White Ježevi

(12)

Funkcionalna radna stolica namenjena deci. Stolica je podesiva po visini i pogodna je za decu različitog uzrasta.

14,599 RSD
Dečija radna stolica Fly Black Butterflies

Dečija radna stolica Fly Black Butterflies

(12)

Funkcionalna radna stolica namenjena deci. Stolica je podesiva po visini i pogodna je za decu različitog uzrasta.

15,899 RSD
Dečija radna stolica Smart White Dragons

Dečija radna stolica Smart White Dragons

(15)

Funkcionalna radna stolica namenjena deci. Stolica je podesiva po visini i pogodna je za decu različitog uzrasta.

14,599 RSD
Dečija radna stolica Smart White Panda

Dečija radna stolica Smart White Panda

(13)

Funkcionalna radna stolica namenjena deci. Stolica je podesiva po visini i pogodna je za decu različitog uzrasta.

14,599 RSD
Dečija radna stolica Smart White Ananas

Dečija radna stolica Smart White Ananas

(10)

Funkcionalna radna stolica namenjena deci. Stolica je podesiva po visini i pogodna je za decu različitog uzrasta.

14,599 RSD
Dečija radna stolica Ministyle Turbo

Dečija radna stolica Ministyle Turbo

(13)

Funkcionalna radna stolica namenjena dečijoj upotrebi. Radna stolica je podesiva po visini i okreće se za 360 stepeni. Vrlo lagana za rukovanje i...

11,499 RSD
Nowy Styl konferencijska stolica Samba V18

Nowy Styl konferencijska stolica Samba V18

(12)

Samba je elegantna konferencijska stolica koja je namenjena za sale za sastanke, čitaonice, biblioteke, radne sobe, prezentacije. Sedalni deo i...

14,490 RSD