Sve Za Kuću

Bormioli Rocco - Brendovi | Sve Za Kuću

Kategorije Bormioli Rocco

Proizvodi brenda Bormioli Rocco

← Nazad na sve brendove

Bormioli Rocco

71 proizvoda

Kategorije

Bormioli Rocco tanjir plitki ovalni Ebro 36 cm 402852 set 6 komada

Bormioli Rocco tanjir plitki ovalni Ebro 36 cm 402852 set 6 komada

(45)

Bormioli Rocco plitki ovalni tanjir za serviranje, napravljen od opal stakla. Prečnik mu je 36cm. Lak je za održavanje, može se prati u mašini za...

3,899 RSD
Set čaša Bormioli Rocco America 20s rock 300ml 6 komada

Set čaša Bormioli Rocco America 20s rock 300ml 6 komada

(14)

Sa kapacitetom od 300 ml, ove čaše su idealne za raznovrsne napitke - od osvežavajućih sokova do sofisticiranih koktela. Svaka čaša postaje prilika...

2,190 RSD
Čaša za sok Luna Bibita 34cl 191190V

Čaša za sok Luna Bibita 34cl 191190V

(13)

Čaša za sok Luna Bibita , zapremina 34 cl. Pakovanje 1kom , visina 137 mm, prečnik: 76 mm. Brend: Bormioli

399 RSD
Bormioli Rocco čaša za sladoled Ypsilon 26 cl 340750M

Bormioli Rocco čaša za sladoled Ypsilon 26 cl 340750M

(40)

Bormioli Rocco čaša za sladoled Ypsilon 26 cl. Za deserte, kremove, tiramisu, sladoled, voćnu salatu, sutlijaš

379 RSD
Komplet čaša 6u1 Cube acqua

Komplet čaša 6u1 Cube acqua

(12)

Set čaša za vodu i sok italijanskog proizvođača Bormioli Rocco. Komplet od šest komada u pakovanju. Materijal je staklo.

599 RSD
Bormioli Rocco činija za salatu Toledo 23 cm 400880T

Bormioli Rocco činija za salatu Toledo 23 cm 400880T

(44)

Bormioli Rocco činija Toledo 23 cm za serviranje, napravljena od opal stakla. Prečnik je 23cm. Laka je za održavanje, može se prati u mašini za...

599 RSD
Tanjir duboki Prima 23cm set od 6 komada

Tanjir duboki Prima 23cm set od 6 komada

(14)

Tanjir duboki Prima prečnika 23 cm, izrađen od opalnog stakla.

1,199 RSD
Bormioli Rocco tanjir plitki Parma Rettangolare 18x21 431242 set od 6 komada

Bormioli Rocco tanjir plitki Parma Rettangolare 18x21 431242 set od 6 komada

(44)

Plitki tanjir Parma Rettangolare 18x21 cm napravljen od opal stakla. Lak je za održavanje, može se prati u mašini za pranje sudova

2,099 RSD
Posuda staklena Frigoverre Quadra 15x15 387870

Posuda staklena Frigoverre Quadra 15x15 387870

(65)

Uvek koristan dodatni pribor u kuhinji. Ova posuda od kaljenog stakla podnosi temperature od -20 do + 70 C. Može se koristiti bez poklopca u pećnici,...

790 RSD
Bormioli Rocco bokal stakleni Misura 0,5l 184169

Bormioli Rocco bokal stakleni Misura 0,5l 184169

(14)

Bormioli Rocco bokal stakleni Misura 0.5l. Modernog i praktičnog dizajna. Može se prati u mašini za suđe

729 RSD
Bormioli Rocco tanjir ovalni Toledo 36cm 400852 set 6 komada

Bormioli Rocco tanjir ovalni Toledo 36cm 400852 set 6 komada

(44)

Ovalni tanjir Toledo 36 cm napravljen od opal stakla. Prečnik je 36cm. Lak je za održavanje, može se prati u mašini za pranje sudova

3,999 RSD
Bormioli Rocco činija mala Parma Coppetta

Bormioli Rocco činija mala Parma Coppetta

(44)

Bormioli Rocco činija Parma Coppetta 14X14 cm za serviranje, napravljena od opal stakla. Laka je za održavanje, može se prati u mašini za pranje...

359 RSD
Bormioli Rocco tanjir desertni Cometa 24x24 441120 set od 6 komada

Bormioli Rocco tanjir desertni Cometa 24x24 441120 set od 6 komada

(43)

Bormioli Rocco Tanjir desertni Cometa 24×24cm, u beloj boji, izrađen od opalnog stakla. Lako za održavanje. Jednostavan i moderan dizajn. Može se...

1,899 RSD
Tanjir za steak Prometeo 32x26 cm set od 6 komada

Tanjir za steak Prometeo 32x26 cm set od 6 komada

(12)

Tanjir za steak Prometeo 32x26 cm, zrađen od opalnog stakla.

2,899 RSD
Čaša za sok Harmonia 38.5cl 3u1

Čaša za sok Harmonia 38.5cl 3u1

(10)

Čaša za sok, staklena, Bormioli Rocco. Zapremina: 38.5cl. Pakovanje 3u1.

999 RSD
Bormioli Rocco čaše za sok Luna Bibita 34cl 3u1

Bormioli Rocco čaše za sok Luna Bibita 34cl 3u1

(10)

Staklena čaša za sok Luna bibita 3u1 zapremine 34cl

1,399 RSD
Bormioli Rocco desertni tanjir Prometeo 22x19cm 490420 set od 6 komada

Bormioli Rocco desertni tanjir Prometeo 22x19cm 490420 set od 6 komada

(44)

Bormioli Rocco desertni tanjir Prometeo 22x19cm, moderan, jednostavan i praktičan dizajn. Mehanička i termička otpornost.

1,599 RSD
Čaša za sok Executive 0,3l 6/1

Čaša za sok Executive 0,3l 6/1

(11)

Staklena čaša za pivo Executive pakovanje 6/1, zapremine 0,3l, visine 186 mm, prečnika 64 mm

1,999 RSD
Bormioli Rocco Ebro Insalatiera 23 cm 402879

Bormioli Rocco Ebro Insalatiera 23 cm 402879

(43)

Bormioli Rocco Ebro činija za salatu Insalatiera 23 cm, izrađena od opalnog stakla. Prečnik je 23 cm. Reljefno-dekorativan, moderan dizajn. Može se...

649 RSD
Bormioli Rocco tanjir ovalni Toledo 30cm 400855 set 6 komada

Bormioli Rocco tanjir ovalni Toledo 30cm 400855 set 6 komada

(44)

Ovalni tanjir Toledo 30 cm napravljen od opal stakla. Prečnik je 30cm. Lak je za održavanje, može se prati u mašini za pranje sudova

3,699 RSD
Bormioli Rocco čaša za vodu Line lilac rose 29cl 6u1

Bormioli Rocco čaša za vodu Line lilac rose 29cl 6u1

(10)

Staklena čaša za vodu Line lilac rose pakovanje 6u1, zapremine 29cl, visina 85 mm, prečnik 85 mm.

869 RSD